W dniu 22.06.2018 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego, w którym uczestniczyli: Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła, sekretarz gminy Lidia Jagiełło, v-ce przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubniewicach Beata Sanocka, Kierownik Biblioteki Miejskiej Marta Rusakiewicz, Zastępca przewodniczącego rady Gminy Bledzew Marek Bartkowiak. Na apelu Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Lubniewicach Renata Kaczmarek wręczyli nagrody: 

  • Za zdobycie tytułu Prymusa Szkoły: w szkole podstawowej Maciejowi Jurczykowi – średnia 5,67 zachowanie wzorowe , w gimnazjum Szymonowi Cieciurze – średnia 5,67 zachowanie wzorowe,
  • zwycięzcom Konkursu ortograficznego o nagrodę Burmistrza Lubniewic: w szkole podstawowej Otylii Woźniakowskiej, w gimnazjum Karolinie Biegowskiej,
  • laureatom konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej: Maciejowi Siwińskiemu, Szymonowi Cieciurze, Kacprowi Urbaniakowi i Marcelowi Kilinkiewiczowi,
  • za najlepszy wynik egzaminu gimnazjalnego 2018 – Michałowi Bilonowi – średnia 88%,
  • za zdobycie tytułu Sportowiec Szkoły: w szkole podstawowej – Nikoli Sielickiej i Sebastianowi Środzie, w gimnazjum – Michałowi Bilonowi i Aleksandrze Tomaszewskiej,
  • za pracę w Szkolnym Samorządzie UczniowskimAnnie Kargul
  • za obsługę sprzętu nagłaśniającegoJakubowi Krasowskiemu i Mateuszowi Czarneckiemu,
  • za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym – Dajanie Ziędalskiej, Mai Grochowinie i Michałowi Bilonowi
  • za zdobycie tytułu Wolontariusz RokuWiktorii Jeziorskiej
  • za zdobycie stypendium ufundowanego  przez Burmistrza Lubniewic, w II semestrze roku szkolnego 2017/2018: stypendia za naukę Hannie Ciesielskiej, Oldze Gerber, Amelii Wieruckiej, Maciejowi Jurczykowi, Igorowi Kononowiczowi, Jakubowi Borucie, Jakubowi Rusakiewiczowi, Gabrieli Zgierskiej, Karolinie Biegowskiej; za tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z matematyki Maciejowi Siwińskiemu; za tytuł finalisty w Konkursie przedmiotowym z biologii, geografii, Wiedzy Biblijnej Szymonowi Cieciurze; za tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Przyrodniczym „Płazy i gady Polski” Kacprowi Urbaniakowi; za tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z geografii i Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922 o niepodległość i granice Rzeczypospolitej” Marcelowi Kilinkiewiczowi; za osiągnięcia sportowe: Klaudii Sielickiej za III miejsce w skoku wzwyż w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Julii Kamienicznej za IV miejsce w skoku wzwyż w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Michałowi Bilonowi za VII  miejsce w skoku w dal  w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Aleksandrze Tomaszewskiej za VI  miejsce w skoku w dal  w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Alicji Jarzynie  za VIII miejsce w pchnięciu kulą w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży; za osiągnięcia artystyczne Marcie Kręcichwost za tytuł Finalisty Lubuskiego Konkursu PRP ARTE 2018 r.
  • za reprezentowanie szkoły w latach 2015 – 2018: Karolinie Biegowskiej, Aleksandrze Jarzynie, Aleksandrze Jarzynie, Ewie Gule, Wiktorii Jeziorskiej, Alicji Wolanin, Damianowi Kłosowi, Michałowi Bilonowi, Jakubowi Krasowskiemu, Adamowi Mice, Patrykowi Bandurze, Dawidowi Kreczmerowi.

 

Ponadto wychowawcy wręczyli nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Nagrody otrzymali:

 

Klasa I a

  1. Kręcichwost Marta
  2. Pielech Alicja
  3. Stankiewicz Feliks
  4. Kiersztan Maja
  5. Ludwiczak Daria
  6. Zaborska Alicja
  7. Kowalewska Zuzanna
  8. Kołodziejczyk Maxymilian

 

Klasa I b

  1. Mróz Nadia
  2. Kononowicz Filip
  3. Szwajkowska Oliwia
  4. Kilinkiewicz Milena
  5. Pezda Aleksander
  6. Ziędalska Jennifer
  7. Bernaś Alan
  8. Gontarczyk Katarzyna
  9. Nieciejewska Barbara
  10. Brewka Gabriela

 

Klasa II

  1. Broda Barbara
  2.   Jaskuła Miłosz
  3. Boruta Adam
  4. Kołodenny Bartosz
  5. Gatzka Aleksandra
  6. Nindorera Gabriela
  7. Bryksy Kornelia

 

Klasa III a

  1. Hardyk Fryderyk
  2. Biegowska Hanna
  3. Adamska Aleksandra

 

Klasa III b

  1. Piskurewicz Julia
  2. Kilinkiewicz Justyna
  3. Lipiecka Amelia
  4. Kuzajewski Mateusz
  5. Szafirowicz Bartosz

  

Klasa IV a

  1. Gerber Olga
  2. Ciesielska Hanna
  3. Wierucka Amelia
  4. Jaskuła Tobiasz
  5. Sanocki Wiktor
  6. Sobecki Szymon

  

  

Klasa V

  1. Jurczyk Maciej
  2. Kononowicz Igor
  3. Boruta Jakub
  4. Rusakiewicz Jakub
  5. Sałkiewicz Amelia
  6. Wierzbińska Oliwia
  7. Weryńska Milena
  8.   Pielech Mateusz  
  9. Ratajczyk Maria
  10. Bugdalska Aleksandra
  11. Pezda Milena
  12. Bartkowiak Jakub

 

Klasa  VI a

  1. Musiałowska Aneta
  2. Szewczykowska Marcjanna

   

 

Klasa  VI b   

  1. Siwiński Maciej
  2. Zgierska Gabriela
  3. Guła Karolina      

 

 

Klasa VII

  1. Jagiełło Jakub
  2. Morzyk Oliwia
  3. Kuzajewska Emilia
  4. Kamińska Julia

     

 

Klasy gimnazjalne

 

     

Klasa  II

  1. Cieciura Szymon
  2. Czech Martyna
  3. Kilinkiewicz Marcel
  4. Madzia Krzysztof
  5. Wiącek Mateusz
  6. Ralcewicz Wiktor

 

Klasa III a

  1. Bilon Michał
  2. Biegowska Karolina
  3. Pyrciak Urszula
  4. Tomaszewska Aleksandra
  5. Grochowina Maja
  6.   Kargul Anna

 

Klasa III b

  1. Wolanin Alicja

 

Na koniec apelu Wiktoria Kaźmierczak w imieniu Samorządu Uczniowskiego i klas drugich pożegnała absolwentów gimnazjum w Lubniewicach, a wychowawcy uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFamiliada szkolna
Następny artykułWykaz podręczników